Založ si blog

Iránske drony

Medializované Iránske drony sú v súčasnosti zrejme jedinou zbraňou RF, ktorá dokáže robiť neplechu na Ukraine. Vraj sú veľmi lacné a aj ich zostrelenie je vraj pre UA ich eliminácia drahšia, ako cena dronu.

Otázka možno znie, komu ich Irán predáva. A predal by ich aj niekomu inému, keby zaplatil dvojnásobok? Alebo trojnásobok? A dorovnalo by cenu aj RF? A dalo by sa licitovať aj vyššie? A zaplatila by RF aj štvornásobok súčasnej ceny? Má RF dosť peňazí na iránsky tovar, keď jej armáda používa zastaralú techniku? Možno by aj tento spôsob pomohol UA, aby skomplikovala RF ich zaškodnícke akcie.

Alebo je pre niekoho vhodné, keď jetáto technika v rukách RF?

Hlasovanie o dôvere?

12.12.2022

Toto hlasovanie o vyslovení dôvery vláde nie je len o dôvere tejto vláde. Je to hlavne o tom, či zvolený zástupcovia ľudu sediaci v parlamente dajú prednosť mešcu od Matoviča alebo mešcu od SAS, SMER či HLAS a finančných skupín. Vzhľadom k tomu, že Matovičov mešec je príliš malý oproti mešcu finančných skupín schovaných aj za SAS, SMER či HLAS výsledok je jasný. A [...]

Odvolanie Hegera

05.12.2022

Za odvolanie Hegera sa rozhodli hlasovať všetci. Áno všetci. Všetci, ktorým na krk dýcha vyšetrovateľ. Všetci ktorí majú na krku obvinenia. Všetci. Všetci títo a im podobní po tom prahnú. Prečo asi? Nevieme.

Richard to chápe správne.

01.12.2022

Richard to chápe správne. Veď to videli všetci. Menšinová vláda pokračuje a mnohí sa pýtajú, čo za to dostali Karabovci, či Tuffovci, či iní… Richard si myslí, že niečo za podporu menšinovej vlády dostali. A ako dobrý obchodník zavetril šancu. Čo keby sľúbil viac, ako oni dostali doteraz od Matoviča, ak dostali? No bude to pre nich ťažké rozhodovanie. Byť na [...]

vojna na Ukrajine, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Rusko hlási zostrel desiatok ukrajinských dronov nad svojím územím. Na ofenzívu má Kyjev 6 až 8 týždňov

04.10.2023 06:30, aktualizované: 08:22

Rusko tiež hlási zmarenie pokusu o výsadok ukrajinských síl na Kryme.

System S-200 Polsko

Ukrajinci ukázali, ako používajú staré rakety S-200 proti ruským cieľom

04.10.2023 06:00

Ukrajinské ozbrojené sily vôbec prvýkrát zverejnili video, na ktorom odpaľujú raketu S-200 proti ruským pozemným cieľom.

rockiy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 85670x
Priemerná čítanosť článkov: 2380x

Autor blogu

Kategórie