Založ si blog

Lekárom je málo 4200 euro mesačne

To čo predvádza LOZ je jedna katastrofa. Zdôvodňujú to napríklad aj tým, že chcú zlepšiť podmienky pacientov v nemocniciach. To je síce pekné, ale na Slovensku je stonásobne viac ľudí, ktorý nie sú v nemocniciach a majú mizerné podmienky. Netreba aj im zlepšiť podmienky napríklad aj zvýšením detských prídavkov sociálnych dávok, dávok v nezamestnanosti, dôchodkov všetkých druhov, nízkych platov ťažko pracujúcich zamestnacov…

Na Slovensku je stonásobne viac ľudí, ktorí nie sú pacientmi v nemocniciach, a ich podmienky sú oveľa horšie ako majú mnohí pacienti v nemocniciach. Sú napríklad zdravotne postihnutí, sociálne odkázaní, trpia energetickou chudobou, sociálne vylúčený, málo nad hranicou chudoby; ľudí, ktorí prežívajú od výplaty k výplate a ktorí aj 20 rokov neboli na riadnej dovolenke akurát tak na malte; ktorí si môžu sotva dovoliť jedlo tri krát denne a radšej trpia doma a v práci, lebo si nemôžu dovoliť ochorieť a zostať v nemocnici, kvôli strate zamestnania, a príjmu; ľudí, ktorí nemôžu chodiť do práce pretože sa starajú o blízkych a tak ďalej a tak podobne.

Vyhlásenia typu, že LOZ chce zlepšiť podmienky pacientov v nemocniciach je priehľadná taktika na to aby mohli vydierať a žiadať nekresťanské peniaze. Pretože mnohí z hore uvedených budú aj kvôli nim ešte viac zbedačení.

Odvolanie Hegera

05.12.2022

Za odvolanie Hegera sa rozhodli hlasovať všetci. Áno všetci. Všetci, ktorým na krk dýcha vyšetrovateľ. Všetci ktorí majú na krku obvinenia. Všetci. Všetci títo a im podobní po tom prahnú. Prečo asi? Nevieme.

Richard to chápe správne.

01.12.2022

Richard to chápe správne. Veď to videli všetci. Menšinová vláda pokračuje a mnohí sa pýtajú, čo za to dostali Karabovci, či Tuffovci, či iní… Richard si myslí, že niečo za podporu menšinovej vlády dostali. A ako dobrý obchodník zavetril šancu. Čo keby sľúbil viac, ako oni dostali doteraz od Matoviča, ak dostali? No bude to pre nich ťažké rozhodovanie. Byť na [...]

Lekárky si vyššie platy zaslúžia!

26.11.2022

Lekárky si vyššie platy zaslúžia. Neviem prečo táto zlá vláda nevyhovie ich oprávnenej požiadavke? Veď sa starajú o chorých v nemocniciach. Pridajme im! Ale nielen im. A čo sestričky tie si nezaslúžia? Veď majú v priemere len 1300 euro. Ja si myslím, že si zaslúžia aspoň na 1800 euro. Zaslúžia si nie? A čo kuchárka a kuchár, sanitárka, alebo administratíva v [...]

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Marcel Forai, Všeobecná zdravotná poisťovna

Obvinený exšéf VšZP Forai je "známa firma". Viac ako reformy ho preslávila teta Anka

08.12.2022 14:07

Kto je Marcel Forai? Generálny riaditeľ VšZP z éry druhej vlády Roberta Fica mal problémy napríklad v kauze maséra Kostku, zmluvy tety Anky ho nakoniec stáli funkciu.

rockiy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 78282x
Priemerná čítanosť článkov: 2237x

Autor blogu

Kategórie