Založ si blog

Putin nie je na vine 3

Aby tomu porozumel aj Mišo.


Ak sa niekomu nepozdáva ušľachtilé riešenie platiť za ruský plyn a ropu peniazmi, ktoré potom RF použije (za použitia prísnych overovaních metód) na ušľachtilé ciele v zdravotníctve a sociálnych veciach RF, môžme skúsiť aj iné riešenie, ktoré jeden pán čítal v jednej ekonomickej príručke.


Napríklad by také Nemecko nemuselo platiť peniazmi (aby sa nedajbože použili vo vojne), ale napríklad by sa mohli dohodnúť, že za 100 000 m² plynu by RF dostala namiesto peňazí jeden papier napríklad z nemeckého katastra nehnuteľností, kde by bolo napísané, že majiteľom 10 000 m² územia Nemecka v bavorskom lese (kým ešte nie je vyrúbaný) je pán Vladimir P. a jeho kamaráti z Moskvy. 


Ak by sa im to málilo, mohlo by Nemecko poskytnúť ku každej takejto parcele nejaké služby, napríklad by tam bolo k dispozícii určité množstvo nemeckých zdravotných sestier v produktivnom veku, ktoré by obslúžili miestnu komunitu v prípade nejakého zdravotného problému tamžijucich občanov RF. Teda aj SRN aj iné krajiny majú čo ponúknuť za ruský plyn. Len treba chcieť.


Alebo niečo podobné.


Na a tom území by pán V.P. a jeho kamaráti moholi spievať veselé ruské pesničky, alebo postaviť nejaké ruské školy a škôlky, kultúrne stánky, pionierske tábory, alebo vojenské základne. Skrátka, čo by len chcel. Veď by to patrilo RF.


A takto bytov išlo ďalej.


No a potom, keď Ukrajina obsadí celé Rusko a bude na svete mier, bude môcť EÚ za plyn platiť RF znova peniazmi, sa všetko sa vráti do normálu. 


A ak bude Nemecko chcieť, bude môcť znova peniazmi kúpiť parcely v bavorskom lese od V.P.

 
Ak sa dohodnú na cene.

Hlasovanie o dôvere?

12.12.2022

Toto hlasovanie o vyslovení dôvery vláde nie je len o dôvere tejto vláde. Je to hlavne o tom, či zvolený zástupcovia ľudu sediaci v parlamente dajú prednosť mešcu od Matoviča alebo mešcu od SAS, SMER či HLAS a finančných skupín. Vzhľadom k tomu, že Matovičov mešec je príliš malý oproti mešcu finančných skupín schovaných aj za SAS, SMER či HLAS výsledok je jasný. A [...]

Odvolanie Hegera

05.12.2022

Za odvolanie Hegera sa rozhodli hlasovať všetci. Áno všetci. Všetci, ktorým na krk dýcha vyšetrovateľ. Všetci ktorí majú na krku obvinenia. Všetci. Všetci títo a im podobní po tom prahnú. Prečo asi? Nevieme.

Richard to chápe správne.

01.12.2022

Richard to chápe správne. Veď to videli všetci. Menšinová vláda pokračuje a mnohí sa pýtajú, čo za to dostali Karabovci, či Tuffovci, či iní… Richard si myslí, že niečo za podporu menšinovej vlády dostali. A ako dobrý obchodník zavetril šancu. Čo keby sľúbil viac, ako oni dostali doteraz od Matoviča, ak dostali? No bude to pre nich ťažké rozhodovanie. Byť na [...]

Chorvátska dopravná polícia

Bomba, granát či mína? Pri Zadare vybuchlo auto, zomrelo dieťa z Česka

20.06.2024 10:23, aktualizované: 11:10

Denník Zadarski uviedol, že vozidlo zastavilo na odpočívadle kvôli poruche vozidla.

Peter Pellegrini

Voliči Smeru očakávajú, že Pellegrini zmierni napätie v spoločnosti, voliči PS sú skeptickí

20.06.2024 10:08

Až takmer 88 percent voličov Smeru očakáva, že Pellegrini sa pokúsi vyvažovať prípadný negatívny vplyv vlády a parlamentu na spoločnosť.

Peter Kotlár

21-tisíc obetí. Kotlár tvrdí, že žiadna pandémia nebola. Majerský: SNS prerástla Dolinkovej cez hlavu

20.06.2024 10:04

KDH vyzýva vládu, aby odvolala splnomocnenca kvôli jeho postojom voči pandémii a neprijatím predpisov WHO.

Pungsan / Pes / Vladimir Putin / Kim Čong-un /

Kim daroval Putinovi vzácne plemeno loveckých psov. Ide o národný symbol KĽDR

20.06.2024 09:46

Psy plemena Pungsan sú považované za vzácne, severokórejci ho považujú za národný symbol krajiny najmä vďaka svojej pokojnej povahe a vernosti.

rockiy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 90669x
Priemerná čítanosť článkov: 2519x

Autor blogu

Kategórie