Založ si blog

Putin nie je na vine 2.

Ak sa niekomu nepozdáva ušľachtilé riešenie platiť za ruský plyn a ropu peniazmi, ktoré potom RF použije (za použitia prísnych overovaních metód) na ušľachtilé ciele v zdravotníctve a sociálnych veciach RF, môžme skúsiť aj iné riešenie, ktoré jeden pán čítal v jednej ekonomickej príručke.

Napríklad by také Nemecko nemuselo platiť peniazmi (aby sa nedajbože použili vo vojne), ale napríklad by sa mohli dohodnúť, že za 100 000 m² plynu by RF dostala namiesto peňazí jeden papier napríklad z nemeckého katastra nehnuteľností, kde by bolo napísané, že majiteľom 10 000 m² územia Nemecka v bavorskom lese (kým ešte nie je vyrúbaný) je pán Vladimir P. a jeho kamaráti Moskvy.

Ak by sa im to málilo, mohlo by Nemecko poskytnúť ku každej takejto parcele nejaké služby, napríklad by tam bolo k dispozícii určité množstvo nemeckých zdravotných sestier v produktivnom veku, ktoré by obslúžili miestnu komunitu v prípade nejakého zdravotného problému tamžijucich občanov RF. Alebo niečo podobné.

Na tom území by pán V.P. a jeho kamaráti moholi spievať veselé ruské pesničky, alebo postaviť nejaké ruské školy a škôlky, kultúrne stánky, pionierske tábory, alebo vojenské základne. Skrátka, čo by len chcel. Veď by to patrilo RF.

A takto bytov išlo ďalej.

No a potom, keď RF obsadí celú Ukrajinu a bude na svete mier, bude môcť EÚ za plyn platiť RF znova peniazmi, sa všetko vráti do normálu.

A ak bude Nemecko chcieť, bude môcť znova peniazmi kúpiť parcely v bavorskom lese od V.P.

Ak sa dohodnú na cene.

Hlasovanie o dôvere?

12.12.2022

Toto hlasovanie o vyslovení dôvery vláde nie je len o dôvere tejto vláde. Je to hlavne o tom, či zvolený zástupcovia ľudu sediaci v parlamente dajú prednosť mešcu od Matoviča alebo mešcu od SAS, SMER či HLAS a finančných skupín. Vzhľadom k tomu, že Matovičov mešec je príliš malý oproti mešcu finančných skupín schovaných aj za SAS, SMER či HLAS výsledok je jasný. A [...]

Odvolanie Hegera

05.12.2022

Za odvolanie Hegera sa rozhodli hlasovať všetci. Áno všetci. Všetci, ktorým na krk dýcha vyšetrovateľ. Všetci ktorí majú na krku obvinenia. Všetci. Všetci títo a im podobní po tom prahnú. Prečo asi? Nevieme.

Richard to chápe správne.

01.12.2022

Richard to chápe správne. Veď to videli všetci. Menšinová vláda pokračuje a mnohí sa pýtajú, čo za to dostali Karabovci, či Tuffovci, či iní… Richard si myslí, že niečo za podporu menšinovej vlády dostali. A ako dobrý obchodník zavetril šancu. Čo keby sľúbil viac, ako oni dostali doteraz od Matoviča, ak dostali? No bude to pre nich ťažké rozhodovanie. Byť na [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

rockiy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 90226x
Priemerná čítanosť článkov: 2506x

Autor blogu

Kategórie