Založ si blog

Robíte správne veci pán Matovič

Konečne je tu niekto, kto myslí ekonomický, strategicky, tak ako riadny hospodár a neefektívne výdavky škrtá, a podporuje efektívne. Tak ako v prípade firmy Slovalko. Pánom Hegerovi aj Matovičovi ide skutočne o verejný záujem. Majú ťažkú pozíciu. Musia bojovať s kriminálnym prostredím, ktorému zdatné pomáhajú aj užitoční blbci mafie, rovnako a ešte oveľa viac toto kriminálne prostredie útočí proti verejnému záujmu svojimi hlavnými zbraňami a to mediálnou podporou. 


Aj doposiaľ bolo v médiách prezentované ťažké postavenie významného výrobcu hliníka široko ďaleko firmy Slovalko. S dôrazom, že keď túto firmu štát nepodporí prídu o prácu stovky ľudí.
Tieto médiá, ktoré ovládajú finančné skupiny však až doteraz zamlčiavali, že najviac z žiadanej podpory by profitoval vlastník fabriky Penta. Preto ten tlak médií na verejnosť v štýle, že treba podporiť ľudí vo fabrike. To áno, lenže víťazom by bola Penta.


Len tak ďalej pán minister financií aj pán premiér. Toto je sociálna politika, keď sa nemusíme skladať na zisky finančných skupín, nemusíme im strkať peniaze do vreciek. 


Áno dotkne sa to aj zamestnancov, ale veľa z nich si prácu nájde aj tak, a len malé percento zostane na sociálnych dávkach. V záujme verejného blaha to zaťaží štátny rozpočet mnohonásobne menej ako mnohomilionová podpora Penty. 
A o to pri presadzovaní verejného záujmu ide. Takýchto hospodárov treba voliť. Nie Sulíka. Ten by iste vedel krásne zdôvodniť prečo Slovalko potrebuje podporu. A Penta by mi poďakovala.


Volím Matoviča.

Hlasovanie o dôvere?

12.12.2022

Toto hlasovanie o vyslovení dôvery vláde nie je len o dôvere tejto vláde. Je to hlavne o tom, či zvolený zástupcovia ľudu sediaci v parlamente dajú prednosť mešcu od Matoviča alebo mešcu od SAS, SMER či HLAS a finančných skupín. Vzhľadom k tomu, že Matovičov mešec je príliš malý oproti mešcu finančných skupín schovaných aj za SAS, SMER či HLAS výsledok je jasný. A [...]

Odvolanie Hegera

05.12.2022

Za odvolanie Hegera sa rozhodli hlasovať všetci. Áno všetci. Všetci, ktorým na krk dýcha vyšetrovateľ. Všetci ktorí majú na krku obvinenia. Všetci. Všetci títo a im podobní po tom prahnú. Prečo asi? Nevieme.

Richard to chápe správne.

01.12.2022

Richard to chápe správne. Veď to videli všetci. Menšinová vláda pokračuje a mnohí sa pýtajú, čo za to dostali Karabovci, či Tuffovci, či iní… Richard si myslí, že niečo za podporu menšinovej vlády dostali. A ako dobrý obchodník zavetril šancu. Čo keby sľúbil viac, ako oni dostali doteraz od Matoviča, ak dostali? No bude to pre nich ťažké rozhodovanie. Byť na [...]

Kim Čong-un Kim Čchu-e Ri Sol-ču

Kim Čong-un navštívil vojakov, priviedol aj svoju dcéru

08.02.2023 10:15

K návšteve došlo v období náznakov, že sa Severná Kórea pripravuje na rozsiahlu vojenskú prehliadku, kde by mohla predviesť najnovšiu vojenskú techniku.

dušan kracina

Kracinu, obžalovaného z príprav vrážd prokurátorov, prepustili na slobodu

08.02.2023 09:27

Obžalovaný dostal elektronický náramok na monitorovanie pohybu.

NAKA

Akcia Koloseum: NAKA zadržala policajta z krajskej kriminálky aj člena sýkorovcov

08.02.2023 08:53, aktualizované: 10:30

Akciu vykonáva na západnom Slovensku Národná protidrogová jednotka.

Nový Zéland kokaín

Novozélandská polícia našla v mori zásielku vyše troch ton kokaínu

08.02.2023 08:51

Zadržané množstvo by vystačilo na zásobovanie záujemcov na Novom Zélande počas 30 rokov alebo v susednej Austrálii po dobu jedného roka.

rockiy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 81872x
Priemerná čítanosť článkov: 2274x

Autor blogu

Kategórie