Založ si blog

Robíte správne veci pán Matovič

Konečne je tu niekto, kto myslí ekonomický, strategicky, tak ako riadny hospodár a neefektívne výdavky škrtá, a podporuje efektívne. Tak ako v prípade firmy Slovalko. Pánom Hegerovi aj Matovičovi ide skutočne o verejný záujem. Majú ťažkú pozíciu. Musia bojovať s kriminálnym prostredím, ktorému zdatné pomáhajú aj užitoční blbci mafie, rovnako a ešte oveľa viac toto kriminálne prostredie útočí proti verejnému záujmu svojimi hlavnými zbraňami a to mediálnou podporou. 


Aj doposiaľ bolo v médiách prezentované ťažké postavenie významného výrobcu hliníka široko ďaleko firmy Slovalko. S dôrazom, že keď túto firmu štát nepodporí prídu o prácu stovky ľudí.
Tieto médiá, ktoré ovládajú finančné skupiny však až doteraz zamlčiavali, že najviac z žiadanej podpory by profitoval vlastník fabriky Penta. Preto ten tlak médií na verejnosť v štýle, že treba podporiť ľudí vo fabrike. To áno, lenže víťazom by bola Penta.


Len tak ďalej pán minister financií aj pán premiér. Toto je sociálna politika, keď sa nemusíme skladať na zisky finančných skupín, nemusíme im strkať peniaze do vreciek. 


Áno dotkne sa to aj zamestnancov, ale veľa z nich si prácu nájde aj tak, a len malé percento zostane na sociálnych dávkach. V záujme verejného blaha to zaťaží štátny rozpočet mnohonásobne menej ako mnohomilionová podpora Penty. 
A o to pri presadzovaní verejného záujmu ide. Takýchto hospodárov treba voliť. Nie Sulíka. Ten by iste vedel krásne zdôvodniť prečo Slovalko potrebuje podporu. A Penta by mi poďakovala.


Volím Matoviča.

Hlasovanie o dôvere?

12.12.2022

Toto hlasovanie o vyslovení dôvery vláde nie je len o dôvere tejto vláde. Je to hlavne o tom, či zvolený zástupcovia ľudu sediaci v parlamente dajú prednosť mešcu od Matoviča alebo mešcu od SAS, SMER či HLAS a finančných skupín. Vzhľadom k tomu, že Matovičov mešec je príliš malý oproti mešcu finančných skupín schovaných aj za SAS, SMER či HLAS výsledok je jasný. A [...]

Odvolanie Hegera

05.12.2022

Za odvolanie Hegera sa rozhodli hlasovať všetci. Áno všetci. Všetci, ktorým na krk dýcha vyšetrovateľ. Všetci ktorí majú na krku obvinenia. Všetci. Všetci títo a im podobní po tom prahnú. Prečo asi? Nevieme.

Richard to chápe správne.

01.12.2022

Richard to chápe správne. Veď to videli všetci. Menšinová vláda pokračuje a mnohí sa pýtajú, čo za to dostali Karabovci, či Tuffovci, či iní… Richard si myslí, že niečo za podporu menšinovej vlády dostali. A ako dobrý obchodník zavetril šancu. Čo keby sľúbil viac, ako oni dostali doteraz od Matoviča, ak dostali? No bude to pre nich ťažké rozhodovanie. Byť na [...]

Chorvátska dopravná polícia

Polícia našla bombu. Pri Zadare vybuchlo auto, zomrelo dieťa z Česka

20.06.2024 10:23

Denník Zadarski uviedol, že vozidlo zastavilo na odpočívadle kvôli poruche vozidla.

Peter Pellegrini

Voliči Smeru očakávajú, že Pellegrini zmierni napätie v spoločnosti, voliči PS sú skeptickí

20.06.2024 10:08

Až takmer 88 percent voličov Smeru očakáva, že Pellegrini sa pokúsi vyvažovať prípadný negatívny vplyv vlády a parlamentu na spoločnosť.

Peter Kotlár

21-tisíc obetí. Kotlár tvrdí, že žiadna pandémia nebola. Majerský: SNS prerástla Dolinkovej cez hlavu

20.06.2024 10:04

KDH vyzýva vládu, aby odvolala splnomocnenca kvôli jeho postojom voči pandémii a neprijatím predpisov WHO.

Pungsan / Pes / Vladimir Putin / Kim Čong-un /

Kim daroval Putinovi vzácne plemeno loveckých psov. Ide o národný symbol KĽDR

20.06.2024 09:46

Psy plemena Pungsan sú považované za vzácne, severokórejci ho považujú za národný symbol krajiny najmä vďaka svojej pokojnej povahe a vernosti.

rockiy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 90667x
Priemerná čítanosť článkov: 2519x

Autor blogu

Kategórie